Zajęcia - N50 centrum treningowe

Zajęcia w N50

Sala n50

Zajęcia TRX

TRX, czyli trening w zawieszeniu. Zmagasz się z ciężarem własnego ciała. Jak? Łapiesz za uchwyty i pochylasz się do przodu lub tyłu, zawisając na taśmach i jednocześnie je napinając. Ćwiczenia wykonujesz w niestabilnych pozycjach – w odchyleniu, pochyleniu albo na jednej nodze. Żeby temu sprostać, musisz zaangażować do pracy wszystkie mięśnie, także głębokie, które odpowiadają za prawidłową postawę i o to właśnie chodzi!

Taśmy TRX jako centralną część programu oraz
+ ćwiczenia z obciążeniem własnego ciała (podciąganie, pompki, brzuszki, przysiady, wykroki)
+ ćwiczenia z wykorzystaniem dodatkowego obciążenia (kettlebell, piłki lekarskie, talerze, worki)
+ ćwiczenia kondycyjno-metaboliczne (skrzynie, skakanki, padnij-powstań)

Łączymy w sobie to, co najlepsze w doświadczeniach z obcowania z taśmą TRX eksponując ją jako centralną część programu, równocześnie dając możliwość realizacji dodatkowych zadań poprzez wykorzystanie różnych innych akcesoriów, pobudzających cechy motoryczne ćwiczących od siły,poprzez wytrzymałość, aż po mobilność czy koordynację w trakcie jednej jednostki treningowej.

Nie ma znaczenia czy jesteś w szczytowej formie, czy dopiero zaczynasz przygodę ze sportem i zdrowym trybem życia, TRX jest odpowiedni dla wszystkich niezależnie od stopnia zaawansowania.

Przyjdź. Zobacz. I przekonaj się, że warto! Zaczynaj.

Krystian i Karol stoją na rękach

Zajęcia z kalisteniki

Kalistenika, z greckiego kalos sthenos, czyli piękno i siła.

Rozwija ono umiejętności panowania nad własnym ciałem jak i naukę elementów gimnastycznych począwszy od prawidłowego wykonania podciągnięć, pompek, stania na rękach aż po zaawansowane figury gimnastyczne rodem ze studia do obróbki filmów Hollywood.
 
Nasi trenerzy Krystian i Karol dbają o prawidłowe wyjaśnienie ćwiczeń i dobranie indywidualnie poziomu trudności ich wykonywania, dlatego każdy jest w stanie je wykonać.
 
Zdradzimy Wam sekret, że samo stanie na rękach można śmiało ‚rozbić’ na co najmniej 5 łatwiejszych progresji zanim stanie się przy ścianie nie wspominając o wykonaniu z asekuracją partnera treningowego, dlatego nawet jak nigdy się nie podciągałaś/eś lub nie stałaś/eś na rękach to dla nas żaden problem.
 
Nasze grupy są przeznaczone dla osób początkujących, które chcą zacząć swoją przygodę oraz osób średniozaawansowanych i zaawansowanych, którzy pragną rozwijać swój warsztat w postaci zdobywania coraz trudniejszych figur, siły i wytrzymałości.